SANSÜR GETİRTEN AÇIKLAMA: Yapay kırmızı kan hücreleri 7 haftada diyabeti dengeler, şeker düzeyini düşürür ve bağışıklığı geliştirir!

Geçtiğimiz günlerde canlı yayında yapılan açıklamalar ve bu açıklamalara getirilmeye çalışılan sansür olay oldu! Programa davet edilen bilim kurulu üyelerinden biri önceden belirlenen senaryo dışına çıkınca olanlar oldu ve aniden reklama girildi, ancak programı izleyen yüzlerce sağlık çalışanı gerçeği anladı!

Bilim Kurulu üyesi olan Kalp Cerrahı Açıkça Belirtti: «Tüm canlı yayınları virüsle ilgili bilgilerle dolduruyorsunuz, ancak her yıl 1,3 milyondan fazla insanı etkileyen bir soruna gözlerinizi kapatıyorsunuz! Neden kimse endokrin hastalıklardan bahsetmiyor? Diyabet için bir ilaç olduğu konusunda neden sessizsiniz?»

İnsanlığı virüsten bile daha çok etkileyen, asıl katil Şeker Hastalığıdır! Tıp dünyası bu sorunu geçici çözümler sunarak ve insanların sırtından sürekli para kazanmak için hep öteliyor ve bu işi kökten çözen bitkisel çözümden bir türlü bahsetmiyor!

Diyabet, tüm dünyada en tehlikeli hastalıklardan biri olarak kabul edilir. İnsanlarda meydana gelen diğer birçok hastalığın aksine, kısa vadede ve geçici sağlık sorunlarına yol açmaz, ancak aşamalı olarak gelişerek kişiyi mezara götürür. Diabetes mellitus, milyonlarca ağrılı ölümün sebebidir. Hemen patlaması gerekmeyen, ancak er ya da geç 100% patlama şansı olan bir saatli bomba gibidir. Ek olarak bu durum, ölümcül komplikasyonların ortaya çıkmasına işaret edecek hiçbir semptom olmayacak şekilde ilerlemektedir. Bugün son derece sağlıklı görülen bir insan, ancak yarın ellerinde bazı sorunlar baş göstermeye başlar, bacağı çürümeye başlar veya kafasında kanserli bir tümör büyür. Tamamen asemptomatik ilerleyen bir hastalıkta siz hiç bir şeyin farkında değilken ve alınması şart olan hiç bir önlemi almıyorken; hastalık sizi içten içe kemirir. Bir anda savunmasız ve çaresiz bırakır!

İnsanlar virüs yüzünden değil, diyabet ve yol açtığı komplikasyonlar yüzünden ölüyor! Bunu asla aklınızdan çıkarmayın! - programa davetli uzmanlardan biri olan Prof. Dr. Bihter Akçolak Güler bunu söyledi, ancak diğer üyeler kelimenin tam anlamıyla ona saldırarak ağzını kapattılar.

İstatistikler şok edici! Virüs 25 bin can aldı ve aynı zamanda yaklaşık 50.000 kişi şeker hastalığından hayatını kaybetti.

Ve en komik ve üzücü durum ise, virüslerden kaynaklanan ciddi komplikasyon gösteren vakalarının 75,87% 'sinin diyabetli kişiler olmasıdır! Bağışıklık sistemini acımasızca yok eden bu hastalığa sahip olmasalar, her şeyi asemptomatik olarak tolere edebileceklerdi. İşte bu yüzden Corona ve benzeri salgın hastalıklarda Şeker Hastaları bu ana risk grubunu oluşturmaktadırlar. Bu bilimsel gerçeğe rağmen kimse bundan bahsetmiyor, çünkü ortaya hemen şu soru çıkıyor - siz bilim insanları olarak bu sinsi hastalığı tedavi etmek için ne yapıyorsunuz?

İşte bu sözlerle beraber stüdyoda karışıklık başladı. Uzmanlar - İstanbul'daki devlet hastanelerinin doktorları, araya girerek tartışmaya başladılar. Yayın aceleyle durduruldu ve hızlı bir şekilde reklama geçildi. Bihter hanım, korumalar tarafından stüdyodan apar topar çıkarıldı.

Bunu görüntüleri programın bant kaydından silseler dahi canlı yayında sarf edikle bu gerçekler izleyicilerin hafızalarına adeta kazındı.

Tarafsız ve doğru habercilik gereği bu uzmanı bularak kendisine doğrudan iletişime geçmek istedik.

Prof. Dr. Bihter Akçolak Güler - en yüksek kategori diyabetik doktoru, bilim kurulu üyesi, profesör, diabetes mellitus'un vasküler komplikasyonları konusunda önde gelen uzman.

– Bihter Hocam, görünen o ki televizyondaki skandalı bütün meslektaşlarınız biliyor. Böyle bir çıkışta bulunmaktan nasıl korkmadınız?

– Başıma geleceklerin tamamından haberdardım ama daha fazla sessiz kalamadım. Size verilen TV ekranlarında boş boş konuşup, insanlara özel bir tedavi sunamazsınız. Ben bir doktorum, Hipokrat Yemini ettim ve o yeminle yaşıyorum.

Benimle iletişime geçtiğiniz için memnunum, çünkü okuyucularınız için oradaki sözlerimi tekrar edebilirim. Bir gün gelecek ve bu salgın geçecek, herkes aşı olacak, dünya normale dönecek. Ama açgözlük ve yolsuzluk virüsü bizim içimizde hep kalacak-bu virüs içinse henüz aşı icat edilmemiştir!

– Tam olarak neden bahsettiğinizi biraz daha açabilir misiniz?

– Yıllarca tedavi edilen ve bir sonuca varılamayan hastalıkların aslında gerçek tedavisi olduğu gerçeği hakkında konuşuyorum. Endokrin hastalıkları ile çalışıyorum, diyabetin neden olduğu ciddi komplikasyonlardan muzdarip insanların rehabilitasyonunu yapıyorum. Bu alanda çok yalan var.

Eminim ki kas-iskelet sistemi tedavisinde de, semptomlara göre belli ve kısmi tedaviler uygulanabilir, durum hafifletilebilir, ancak bunlar kişiyi tam olarak sağlığına geri döndüremez.

Ve bunun asıl nedeni, ülke çapında doktorlara rüşvet veren ilaç şirketleri ve onların tıbbi temsilcileridir. Şimdi, insanları her yerden korkutuyorlar, şirketler için bu genellikle 'eğlenceli' bir para kazanma metodudur! Her belirti için test, dezenfektan ve ilaçları ayrı ayrı satabilirler. Ve ölüm durumunda, her şeyi salgınla suçlayarak konuyu kapatabilirler. Tüm bunları görüyorum ve bir tıp insanı olarak tiksiniyorum!

Diyabeti bizim ülkemizde gerçekten tedavi etmiyorlar

– Yani bilinen tüm modern diyabet ilaçlarının etkisiz olduğunu mu söylüyorsunuz?

Resmi olarak insanlara reçete edilen diyabet ilaçları önemli bir işleve hizmet ediyor - hastaların ceplerinden tıbbi milyonerlerin ceplerine para pompalamak gibi...

Bunlar aslında yasal uyuşturucular. Kendinize hakim olun! Hasta bir hap içer, durumu düzelir. İlaç o noktada işlevini bırakır ve kan şekeri tekrar yükselir. Bütün ilaçlar böyle çalışıyor. Kendinizi iyi hissetmek için yeni bir doz almanız gerekiyor.

Asıl mesele şunu anlamaktır: Acil bir durumda kimyasal ilaçlar gerekli ve önemlidir. Acil yardıma ihtiyaç duyulduğunda hayat kurtarırlar. Örneğin Birinci Dünya Savaşı'nda yaralıların ağrı şokundan ölmesini önlemek için savaş alanında eroin kullanılmışt!

Ancak sürekli ilaç içerseniz, o zaman vücudunuzu yok edersiniz. Tıpkı eroin gibi. O kadar hızlı olmasa bile sonuç teknik olarak aynı kapıya çıkar... Sonuç olarak sağlığınız kalıcı olarka düzelmez ve siz her seferinde daha fazla ürün almaya itilirsiniz. Eczaneler ve ilaç sektörü için sizler güzel birer 'ilaç bağımlısı' haline gelirsiniz... Siz ne kadar çok alsanız onlara daha da iyi kazançlar yaratmış olursunuz.

– Ama sonuçta insanlar yıllarca ilaçlarla yaşamaya devam ediyorlar?

– Bağımlılar da ondan... İlaçları kesmeden oldukça uzun süre yaşayabilirler. Ama bu nasıl bir hayattır?

Basınç yükseldiğinde ve erkekler henüz yaşlı olmadıklarında, prostatit gelişmektedir. Kronik yorgunluk, obezite ortaya çıktığında, bacaklar şişmeye başlar, bu yüzden zorlukla yürüyebilirsiniz, parmaklar uyuşur. Daha sonra yoğun tuz ve şeker atılımından dolayı mide-bağırsak bozuklukları ve böbrek taşları vardır.

Uzun süreli kullanım süresi olan bazı haplar genellikle onkojendir. Kanserle ilgili istatistiklere bakın - bu gerçek bir salgın halini işaret etmektedir!

Uyku sorunları, kulak çınlaması, görme kaybı gibi önemsiz şeylerden bahsetmiyorum bile... Liste çok daha uzun olabilir. Bunun tek bir nedeni var - kandaki glikoz seviyesinin artması ve sonuç olarak - kimsenin tedavi edemediği diyabet. Üstelik gerçekten işe yarayan bitkisel bir çözümün var olmasına ve oracıkta durmasına rağmen...

Eczanelerde bulunmayacak bir diyabet ilacı

– Çıkmış olduğunuz programda, diyabet için çığır açan bir ilaçtan bahsetmeye çalıştınız, ancak kelimenin tam anlamıyla stüdyodan atıldınız. Bu ilaç nedir? Eczaneler neden bu ilaçı beğenmiyorlar?

– Tamamen doğal olan bir ürün olan Diaba Core hakkında konuşmaya başladım. Bu ürün, temel dayanağı canlı bitki vitamini moleküllerinin gücü olan eşsiz bir çözüm.

Diaba Core, moleküler biyoloji merkezi tarafından geliştirilmiş bir üründür. Bu geliştirme; yaygın olarak 'Yapay kırmızı kan hücrelerinin vücuda takviye edilmesi işlemi' olarak da anılır. Çünkü Diaba Core, glikoz parçalanma tepkisini 7 kattan fazla artıran genç kırmızı kan hücrelerinin üretimini uyarıyor! Bu da kan şekeri seviyelerinin normalleşmesine yol açar.

Diaba Core, hücre içi glikoz metabolizmasını normalleştirir. Bu seviye, sizin şeker hastası olmadan önceki seviyeniz ile eşdeğerdir. Sadece 7 haftada şeker hastalığını iyileştirir ve önümüzdeki 5 yıl boyunca kan şekeri seviyesi 4,5 mmol / L olacaktır.

Diaba Core'nin geliştirilmesini sağlayan bilim adamları ekibi terapötik biyoloji alanında uluslararası bir ödül aldı. Diyabet tedavisinde yenilikçi bir çözüm yöntemi olması, uluslararası otoritelerce de kabul edildi.

Aslında olması gereken, böyle bir tanıtımdan sonra eczanelerin Diaba Core'yi satmak için sıraya girmeleri, devletin bu ilacı tümüyle benimsemesi... Ama gerçekte olan durum ise tam tersi! Net bir görmezden geliş, ölümcül bir sessizlik. Sanki şeker hastalığı tedavisinde çığır açan bu buluşu kimse fark etmemiş gibiydi!

Tıp sektörünün temsilcileri ilacı nefretle karşılıyorlar. Çünkü ticaretini yapıyor oldukları yüzlerce ilaç çeşidi, satış ve gelir planları var. Ve bu planlarını bozacak tek bir şey var! 7 haftalık Diaba Core tedavisinden sonra insanlar eczaneye giden yolu unutuyorlar!

Diaba Core'ye karşı bu kadar nefretin nedeni budur. Yine de uluslararası tanıtımlar, sertifikalar, bilimsel makaleler, binlerce memnun hasta var. Ama böyle bir ilaç yokmuş gibi davranıyorlar. Tam da bu sebepten ötürü; yayında onun hakkında konuşmaya başladığımda, bana karşı bariz bir saldırganlık ortaya çıktı ve program yarıda kesilmek zorunda kaldı.

Vücudun kendi kendini iyileştirmesi süreci nasıl başlar?

– Diaba Core neye yardımcı oluyor?

Diaba Core'in temel amacı, pankreasın işlevini 100% geri kazandırmaktır. Bu, sağlığınızın dayandığı temeldir.

Diaba Core, kan damarlarını 3 aşamada iyileştirir:

  • İnsan vücudunun dokularındaki insülin reseptörlerini geri yükleyerek vücuttaki insülin üretimini normalleştirir
  • İlk kullanımdan itibaren kan şekeri seviyesini düşürür
  • Komplike potasyum seviyesini geri yükler ve aynı zamanda pankreasın yenilenme sürecini başlatan özel bağışıklık hücrelerini oluşturur

Diaba Core, iç organlardan kan damarlarına kadar tüm vücut dokularının yenilenmesi ve topyekün hücresel yenilenme sürecini başlatır. Bu, hastalık sırasında vücudun almayı başardığı tüm hasarlardan kurtulmanızı sağlar.

Bu kendi kendini iyileştirme sürecine otomatik yenileme denir. Aslında bu mekanizmalar yaradılışın doğası gereği ortaya konmuştur ve Diaba Core bu anlamda iyi bir katalizördür, otorejenerasyonu başlatan bir anahtardır.

7 haftada 7 hastalıktan kurtulun!

– Diaba Core tedavisinden sonra kendinizi nasıl hissedeceksiniz?

1. Glikoz seviyelerini normalleştiriyor

İlacın son derece faydalı bir etkisi vardır, o da insülin direncini azaltmasıdır. Bu aslında inanılmaz bir etkidir! İlacın biyolojik olarak aktif bileşenleri; doğrudan kas, yağ ve karaciğer hücrelerine nüfuz eder ve onları uyararak kandaki hormonun varlığına daha iyi yanıt vermelerini sağlar. Tıpta bu sürece 'ikincil hücre oluşumu' denir. Sonuç olarak, zamanla hücreler daha aktif glikoz tüketmeye başlar ve bu da kandaki konsantrasyonunun azalmasına neden olur. Bu, vücudun glikoz tüketmesinin en güvenli yoludur.

2. Vasküler sistemin restorasyonu

Diaba Core'nin ana eylemi, sadece şekeri kandan uzaklaştırması değil, aynı zamanda glikoz seviyelerini normalleştirmesidir. Aynı zamanda, daha önce damar duvarlarına nüfuz etmiş şekeri de çözer. Donmaktan kurtulan bu parçalar yine daraltma ve gerilme yeteneği kazanırlar. Kan pıhtıları çözülür, kan damarları temizlenir. Küçük kılcal damarlar restore edilir. Sonuç olarak kişinin tansiyonu yükselmez, halsizlik ve uyuşukluk ortadan kalkar, yaraların ve kesiklerin iyileşmesi hızlanır.

3. Deri, kemik ve kasların durumunu iyileştiriyor

Ciddi derecede hasar görmüş cilt bile onarılır. Ülser iyileşir, cilt iltihaplanmayı bırakır ve kurur. Aynı şey kemikler için de geçerlidir, sağlıklı yapıları restore eder, kırılgan olmaktan çıkarır. İyileşme tüm dokularda gerçekleşir, kaslar elastik hale gelir.

4. Görme netliğini artırıyor

Ciddi derecede hasar görmüş görme bile yavaş yavaş iyileşmeye başlayacaktır.

  • Görme keskinliği 0,5'ten 2,1 birime yükselir.
  • Göz tansiyonu normale döndürüyor
  • Katarakt semptomlarını azaltır

5. Kilo kaybı

Fazla kilo, diabetes mellituslu bir hastanın durumunu 4-5 kez kötüleştiren şeydir. Bu nedenle Diaba Core'nin eylemlerinden biri kilo kaybıdır. Bu iki nedenden dolayı gerçekleşir. İlk olarak hücreler, şekeri daha aktif bir şekilde enerjiye dönüştürmeye başlar. Ve ikinci olarak, kompleks güçlü bir doğal yağ yakıcı olan güçlü konsantre Helianthus tuberosus özü salgılanmaya başlar.

6. Potansiyelin normalleşmesi

Pek çok şeker hastası güçsüzdür, kendini güçsüz hisseder. Diaba Core'nin en şaşırtıcı eylemlerinden biri de testosteron seviyelerini normalleştirmek ve sağlıklı gücü geri kazanmayı sağlamasıdır. 70 yaşında bile erkekler, erkeklik gücünün kendilerine geri döndüğünü görünce şaşırırlar.

7. Bağışıklık çalışmaya başlar

Bağışıklık hücrelerinin üretimine yarayan kemik iliğine kan akışı artar. Bu, vücudun savunmasında bir artışa yol açar.

Bağışıklık sadece virüslere karşı bir koruyucu değildir. Güçlü bağışıklığın temel işlevi; organları kanser hücrelerine karşı korumaktır. Güçlü bağışıklık, kanser hücrelerini zamanla tanır ve yok eder. Tam teşekküllü bir tümör oluşumuna izin vermez.

En az 50% çalışan bir bağışıklık, virüslere karşı aşılamaz bir engeldir. Ve bu da bugün her zamankinden çok daha önemli.

Eczacılar sendikası başkanı Diaba Core olayını duyunca telefonu yüzümüze kapattı.

Dr.Yavuz. Türkiye Eczane Zincirleri Birliği Başkanı.

Baş eczacıyı aradık ve neden eczanelerin hiçbirinin Diaba Core satışına başlamadığını öğrenmek istedik.

– Sayın Yavuz, Merhaba! Lütfen eczanelerin Diaba Core'yi neden görmezden geldiğini söyleyebilir misiniz?

– Neden provokasyon yapıyorsun? Böyle sorulara cevap vermeyeceğim!!! Bu sizi hiç ilgilendirmez!

– Bip bip bip... (Telefon yüzümüze kapatıldı!)

Diaba Core'yi nasıl satın alabiliriz?

– Ülkenin baş eczacısıyla böyle bir görüşmenin ardından, ilacın eczanelerde olmadığı ve olmayacağı artık net olarak ortaya çıktı. Ama yine de satın alınabilecek bazı yollar var:

– Evet, ülkenin tüm vatandaşları Diaba Core'yi internet üzerinden ve doğrudan fabrikasından sipariş edebilir.

– Diaba Core'yi neden sadece online sipariş edebilirim?

Burada sizleri koruma altına alan 3 temel neden var:

  • Orijinal ürün güvencesi. Diaba Core, doğrudan fabrikadan müşteriye gönderilir.
  • Aracılarla yükselen fiyata son! Fabrikadan sizlere kadar gelen ürünler arada aracıların kendi karlarını koyması ile yüksek fiyatlara çıkar. Aracısız ve doğrudan yöntem ile ürünü fabrika çıkış fiyatına alırsınız.
  • Tüm Türkiye'de kapınıza kadar kargo imkanı!

Yaşlılar için özel indirim var!

Artık tüm yüksek yaşlı vatandaşlarımız için destek fonu programı var. Bu program kapsamında Diaba Core'yi indirimli olarak sipariş edebilirsiniz. Bu program bakanlık destekli olarak uygulanmaktadır.

İndirim öncelikle epidemiyolojik durumun yüksek olduğu bölgelerde yaşayan 47 yaş üstü kişilere verilmektedir.

Bu nedenle, sizlere tavsiyemiz şudur: zamanınızı boşa harcamayın! Böyle ikinci bir şans olmayacak. Diaba Core Bakanlık Destekli İndirim programı sınırlı bir süre kapsamında ve sınırlı stok adetlerinde geçerlidir.

Hemen Şimdi Harekete Geçin!

Destek programı kapsamında Diaba Core almak için yalnızca bir cep telefonuna ihtiyacınız vardır.

Numaranızı başvuru formunda belirtin ve 'Diaba Core Satın Al' butonuna tıklayın.

Önemli! 1 telefon numarası ile sadece 1 başvuru hakkınız var!

Başvurularınızın tamamı kabul ediliyor ve günün her saati işleme alınıyor. Ancak yoğun talep nedeniyle biraz beklemeniz gerekebilir.

Dikkat!

Siparişi verdiğiniz sitenin bir güvenlik hologramına sahip olduğundan emin olun :

Güvenlik hologramı 100% kalitenin garantisidir. Resmi sitede olduğunuzu ve gerçek Diaba Core'nin size gönderileceğini, gerekli tavsiye ve desteğin sağlanacağını gösterir.

✔ Orijinallik onaylandı

Sipariş vermek için acele edin!

Diaba Core 149 TL + 10TL Kargo
Kalan paket sayı: 107 paket
↓ Sipariş etmek için tıklayın  ↓

* Müşteri temsilcimiz sizi en kısa sürede arayacak.


* Verileriniz doğrudan üreticiye gönderilir. Başka kimsenin bu verilere ulaşımı bulunmamaktadır.Yorumlar

Diaba Core Satın Al 149 TL + 10TL Kargo